15. Festiwal Brazylijski Bom Dia Brasil już 4 czerwca w Warszawie!

15. edycja Festiwalu Brazylijskiego Bom Dia Brasil rozpocznie się już 4 czerwca.  Za 3 tygodnie Brazylia zagości w Warszawie. W trakcie festiwalu, który potrwa do 10 czerwca, czeka na Was świetna zabawa przy brazylijskich rytmach i mnóstwo wydarzeń kulturalnych. Festiwal Bom Dia Brasil to potężna dawka pozytywnej energii!

W tym roku podsumujemy nasze dokoniania i przygotujemy najlepszą imprezę! Zapraszamy do celebrowania z nami tego bezprecedensowego wydarzenia. Poczujmy magię Brazylii w Warszawie!

W pierwszą niedzielę czerwca startujemy hucznie Targami Latino przygotowanymi wraz z Targiem Śniadaniowym. A od poniedziałku czeka nas cały tydzień aktywności. Program jest bogaty – każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy Was m.in. na pokaz filmu „Macunaima” na którym dowiecie się, skąd wzieła się nazwa naszej Fundacji. Ponadto będziecie mogli uczestniczyc w panelach dyskusyjnych, które przeniosą Was prosto na Copacabane, tam zatańczymy sambę, a na ulicach Rio posłuchamy batucady. Dowiecie się również dlaczego Brazylia koniecznie powinna znaleźć się na Waszej podróżniczej liście. Do zobaczenia! 

Szczegółowy program wydarzeń znajdziecie na stronie Brasil.com.pl