Samba Masterclass z Iuli Carolina da Silva z London School of Samba

Seja Bem Vindo Familia / Welcome / Zapraszamy

Zapraszamy na Samba Masterclass z choreografką i utalentowana tancerką Iuli Carolina da Silva z London School of Samba. Iuli Carlina da Silva pochodzi z Brazylii i przez lata współpracowała ze szkołami samby z Sao Paulo. W roku 2014 została wybrana królową karnawału.

Instruktorka  poprawi Wasze umiejętności taneczne samby no pé (na stopę) oraz samby karnawałowej, nauczy prezentacji scenicznej oraz umiejętności odpoczynku podczas samba show. Pierwsza część odbędzie się przy akompaniamencie brazylijskiego zespołu perkusyjnego – Sereia de Varsovia.

W drugiej części warsztatów Iuli Carolina nauczy intepretować muzycznie i rytmicznie sambę enredo. Jej umiejętności interpretacji samby pozycjonują ją w ścisłej światowej czołówce tancerek samby. Jest unikalna okazja wzięcia udziału w warsztacie tej klasy nauczyciela samby.

Zajęcia są darmowe w ramach współpracy z dzielnicą Mokotów i OSiR Mokotów. W ramach przestrzegania obostrzeń związanych z Covid 19 należy zaopatrzyć się we własną wodę, maseczkę oraz obuwie sportowe z jasną podeszwą. Na sali będą płyny do dezynfekcji rąk.

Samba Masterclass odbywa się w ramach XVIII edycji Festiwalu Bom Dia Brasil w Warszawie.